Dobrodošel / dobrodošla na slovenski video arhiv - video portal, na katerega lahko shraniš tvoje najljubše video posnetke spletnih strani WebTV, GenSpot, Frendi in Flirt, Obala.net, YouTube, Google Video, Revver in drugih video portalov.

video The Trailer Of DomyBD... The Trailer Of DomyBD Feat HK Vid...Coming Soon... DomyBD closed skala atw pati on lp gunther beck atw meeting freestyle in milan milan arsenal pato balotelli motor sport soccer sports football sports icehockey sport basketball sports baseball funny athletics hilarious trial sport rugby hilarious tennis funny formule one hilarious boxing sports wrestling sport fifa street 3 soccer calcio freestyle brescia calcio soccer freestyle ball football freestyle best tricks freestyler freestyle street lp live performance fx part5 apanese: サッカー Korean: 축구...

Okt
12

Video objavil: Kosinus1

video Nogomet, kvalifikacije... Nogomet, kvalifikacije za Evro 2008 Slovenija - Romunija, 2.6.2007 Dare Vršič 90+3' 1:2 ************************ Football, Euro 2008 Qualifying Slovenia - Romania, 2.6.2007 Dare Vrsic 90+3' 1:2 ************************ Prenos datoteke/Download file 020607 EKV08 Slovenija-Romunija Gol Vršič 90+3 TVRip.XviD-Kosinus.avi (12MB): http://www.zshare.net/download/35316341ae48e2/ Posnel/Capped...

Avg
05

Video objavil: NKDomzale1921

video Nogometaši Domžal so... Nogometaši Domžal so še drugič v novi sezoni na domačem igrišču ostali praznih rok. Ponovila se je zgodba s tekme 2. kola proti Celju, ko so bili varovanci Stevana Mojsilovića boljši nasprotnik, a kljub številnim priložnostim niso uspeli premagati gostujočega vratarja. Tudi proti Kopru, ki je edini zadetek na tekmi dosegel že v tretji minuti, so dvakratni državni prvaki neprestano pritiskali proti vratom tekmeca, a mreže niso uspeli zatresti. Oglejte si video vrhunce tekme in prvo izjavo trenerja Nogometnega kluba Domžale Stevana Mojsilovića po njej.

Okt
11

Video objavil: CoreySteel

video Birsa 56' in Pečnik 93'. Birsa 56' in Pečnik 93'.

19

video ogometaši Domžal so... ogometaši Domžal so se na gostovanju v Mariboru prikazali v odlični luči in so bili vse do zadnje minute v boju vsaj za točko. Odločila je izkušenost in kanček nezbranosti ob prekinitvi Maribora v 87. minuti. Kljub porazu z 1:2 je bil trener Stevan Mojsilović s predstavo svojega mladega moštva zadovoljen, pohvalil pa je tudi predstavo vratarja Gregorja Zabreta, ki je na dan tekme praznoval šele svoj 17. rojstni dan. Srbski strokovnjak je dejal, da bi zmaga v Ljudskem vrtu prišla prehitro in da bodo Domžale v roku leta dni igrale najboljši nogomet v Sloveniji.